Жебрівський вимагає повернути в держвласність вугільні підприємства Януковича

6 липня 201511:14

Губернатор просить повернути у державну власність приватизовані компанією "МАКО" Олександра Януковича центрально-збагачувальні фабрики та шахти.

Про це йшлося на розширеній нараді голови Донецької облдержадміністрації Павла Жебрівського з керівниками державних вугледобувних підприємств області, повідомляє прес-служба ОДА.

"За часів Януковича найбільш привабливі з них перекочували у власність сина президента – були оформлені на корпорацію "МАКО" та супутні фірми. Задача поставлена перед правоохоронними органами – повернути незаконно відібрані у держави об’єкти", – підкреслив Жебрівський.

Згідно з повідомленням, в ході наради обговорили ситуацію навколо шахт "Південнодонбаська №3", ДП "Ш/У Південнодонбаське №1", ДП "Дзержинськвугілля", ДП "ВК Краснолиманська", ДП "Красноармійськвугілля", ДП "Селідівугілля".

Зокрема, за даними ОДА, єдина шахта, яка сьогодні працює прибутково – "Краснолиманська, а решта потребують дотацій з держбюджету.

"Будемо виходити з клопотанням до уряду про прийняття державної програми підтримки вугледобувних підприємств Донецької області на звільненій території. Вона включатиме питання капітальних інвестицій у роботу шахт. Водночас підприємства отримають чітке завдання. Кінцевий термін виходу на рентабельність – друге півріччя 2016 року. За нашими попередніми підрахунками, це реально", – додав Жебрівський.

За словами губернатора, також підніматиметься питання щодо реструктуризації заборгованості вугільних підприємств.

"Йдеться про списання пені та штрафів як по сплаті податків, так і по відрахуванням до Пенсійного фонду", – пообіцяв голова Донецької ОДА.

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

26.12.2018, 00:06
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus