У Коломойського обіцяють не блокувати конкурс на посаду голови "Укрнафти"

3 червня 201513:25

Міноритарні акціонери "Укранфти" заявляють про готовність сприяти проведенню конкурсу на посаду голови правління компанії.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Укрнафта".

Згідно з повідомленням, правління компанії отримало звернення міноритарних акціонерів стосовно розповсюдженої у ЗМІ інформації про неможливість проведення конкурсу з підбору кандидата на заміщення посади голови правління ПАТ "Укрнафта" до призначеної дати проведення загальних зборів акціонерів.

"Міноритарні акціонери, керуючись доброю волею та не будучи обтяженими бюрократичними обмеженнями, заявили про готовність забезпечити проведення належного конкурсу за участю повноважних представників НАК "Нафтогаз України" і профільного міністерства та надати необхідні кандидатури, відібрані за результатами конкурсу, до дати проведення зборів акціонерів", – зазначається у повідомленні.

У свою чергу виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Андрій Пасішник на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив, що НАК спільно з Міненерговугілля розробив механізм відбору кандидатів на посаду голови "Укрнафти", який дозволить змінити керівництво компанії на наступних зборах акціонерів.

"Нафтогаз України" спільно з Міненерговугілля знайшли дієвий механізм такого відбору, який дозволяє своєчасно подати кандидатуру на розгляд акціонерів у встановлений законодавством термін перед загальними зборами акціонерів, призначеними на 22 липня 2015 року", – зазначив Пасішник.

Як повідомляв INSIDER, раніше національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" анонсувала відкритий конкурс не посаду голови Публічного акціонерного товариства "Укрнафта", однак, відповідно до законодавства, для проведення такого конкурсу потрібно 98 днів.

Згідно з рішенням наглядової ради "Укрнафти", збори акціонерів ПАТ пройдуть 22 липня. До порядку денного зборів, зокрема, увійшли питання звільнення і призначення голови правління, членів правління, наглядової ради та ревізійної комісії.

НАК "Нафтогаз України" належить 50% + 1 акція "Укрнафти", ще 42% контролює група компаній, пов'язана з фінансово-промисловою групою "Приват", яка здійснює оперативний контроль над підприємством.

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

18.11.2018, 06:09
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus