Коломойський не бачить підстав для зміни керівництва "Укрнафти"

29 травня 201515:01

За словами співвласника групи "Приват", податковий борг "Укрнафти" в 5 млрд грн не може бути підставою для відсторонення керівництва компанії.

Про це Ігор Коломойський заявив перед засіданням наглядової ради "Укрнафти" в центральному офісі "Нафтогазу", повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

На запитання журналістів, чи є податковий борг "Укрнафти" у розмірі більше 5 млрд грн підставою для відсторонення керівництва компанії, він відповів: "Це підставою не може бути".

Коломойський додав, що "Нафтогаз" винен "Укрнафті" більше 50 млрд грн за природний газ і компанія готова погасити свої борги перед бюджетом після оплати боргу НАК.

Коломойський також заявив, що сьогоднішнє засідання наглядової ради "Укрнафти" є формальністю.

"Сьогоднішнє засідання – звичайна формальність: призначити загальні збори акціонерів, затвердити порядок денний, заслухати звіт правління. За законом вона (наглядова рада, – ред.) не має права усувати (керівництво "Укрнафти", –ред.), якщо на це немає підстав", – сказав бізнесмен, зазначивши, що змінювати керівництво "Укрнафти" можна тільки за допомогою рішення акціонерів.

Як повідомляв INSIDER, за даними ДФС, заборгованість ПАТ "Укрнафта" зі сплати податків і зборів перевищила 5,1 млрд грн. При цьому керівництво компанії перешкоджає діям податківців і продовжує накопичувати податковий борг через що ДФС звернулася до "Нафтогазу" з поданням про розрив трудового договору з керівництвом "Укрнафти".

Нагадаємо, сьогодні, 29 травня, має відбутися засідання наглядової ради ПАТ "Укрнафта".

Наглядова рада має прийняти рішення щодо проведення загальних зборів акціонерів Укрнафти та затвердження порядку денного зборів, до якого планується включити питання щодо зміни керівництва товариства.

НАК "Нафтогаз України" належить 50% + 1 акція "Укрнафти", ще 42% контролює група компаній, пов'язана з фінансово-промисловою групою "Приват", яка здійснює оперативний контроль над підприємством.

 

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

13.11.2018, 12:51
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus