"Нафтогаз" може почати забирати "Укрнафту" у Коломойського 29 травня

22 травня 201513:01

НАК "Нафтогаз України" вирішив провести 29 травня засідання наглядової ради ПАТ "Укрнафта" з питання підготовки загальних зборів акціонерів.

Про таке рішення повідомляється в листі голови "Нафтогазу" і голови наглядової ради "Укрнафта" Андрія Коболєва на адресу членів наглядової ради "Укрнафти", повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з документом, більша частина питань, які планується розглянути на засіданні, стосується підготовки загальних зборів акціонерів компанії.

Крім того, наглядова рада розгляне звіт правління "Укрнафти" за результатами фінансово-господарської діяльності за 2014 рік.

Разом з тим будь-які пропозиції про зміну кадрів в управлінні "Укрнафти" в порядку денному наразі відсутні.

Нагадаємо, до наглядової ради "Укрнафти" входять Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов, Михайло Кіперман, Тимур Новиков, Урієль Цві Лейбер, Поліна Загнітко, Ярослав Теклюк, Петро Столяр, Сергій Коновець, Сергій Перелома і Андрій Коболєв.

НАК "Нафтогаз України" належить 50% + 1 акція "Укрнафти", ще 42% контролює група компаній, пов'язана з фінансово-промисловою групою "Приват", яка здійснює оперативний контроль над предпрійтіем.

Як повідомляв INSIDER, раніше міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин повідомляв, що питання про зміну керівництва державного ПАТ "Укрнафтра", може бути розглянуте на першому зібранні акціонерів, яке відбудеться через 40 днів з дня засідання наглядової ради.

Нагадаємо, 25 березня президент Петро Порошенко підписав зміни до закону про акціонерні товариства, який знижує кворум для прийняття рішення 50% голосів акціонерів плюс 1 голос. Повною мірою норми цього закону набувають чинності 26 травня.

Раніше для прийняття рішення про розподіл чистого прибутку і виплату дивідендів "Укрнафти", необхідно було провести загальні збори з кворумом 60%+1 акція, тому міноритарні акціонери могли блокувати такі зібрання, без яких прийняття рішень неможливі.

 

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

6.12.2018, 10:58
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus