Водіям дозволили самостійно вибирати СТО для ремонту застрахованих авто

23 квітня 201513:01

МТСБУ припиняє роботу з акредитованими станціями технічного обслуговування (СТО) і надає право потерпілим самостійно вибирати СТО для ремонту пошкодженого автомобіля.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні президії Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) 16 квітня, повідомляється на сайті відомства.

Згідно з повідомленням, члени президії одноголосно прийняли рішення оптимізувати бізнес-процеси в бюро і визнати недоцільним подальшу співпрацю з акредитованими дирекцією МТСБУ станціями технічного обслуговування.

"Таке рішення має забезпечити отримання потерпілим на його особистий банківський рахунок регламентної виплати за пошкодження транспортного засобу та убезпечити від можливості шахрайських дій зі сторони СТО, оскільки відтепер, право на подальший вибір СТО для ремонту пошкодженого автомобілю залишається за потерпілим", – сказано у повідомленні.

Президія також зобов’язала дирекцію МТСБУ у найкоротші терміни здійснити відповідні юридичні дії для припинення дії договорів про співпрацю з СТО та привести розпорядчі документи МТСБУ у відповідність з прийнятим рішенням.

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

21.11.2018, 12:41
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus