Мінфін: реструктуризація єврооблігацій "Укрзалізниці" включає лише пролонгацію

18 квітня 201510:56

Планована реструктуризація єврооблігацій "Укрзалізниці", як і єврооблігацій державних "Ощадбанку" та "Укрексімбанку", передбачає лише пролонгацію терміну їхнього погашення без зменшення купонів і основної суми.

Про це йдеться у презентації Міністерства фінансів для кредиторів, оприлюдненій на зустрічі у Вашингтоні цієї ночі, повідомляє прес-служба Мінфіну.

Із презентаціє випливає, що "Укрзалізниця" і обидва держбанки будуть проводити окремий процес переговорів, який відповідатиме їхній конкретній ситуації.

Як відомо, дебютне розміщення п'ятирічних єврооблігацій "Укрзалізниці" на $500 млн під 9,5% річних відбулося 15 травня 2013 року. Лід-менеджерами виступили Barclays, Morgan Stanley і Sberbank CIB.

За даними міністерства, реструктуризація зовнішнього боргу "Укрзалізниці" і двох держбанків має внести вклад у досягненні економії на зовнішніх платежах за боргами держави і гарантованих державою та суб'єктів держсектора на суму приблизно $15,3 млрд за період реалізації програми МВФ.

Водночас термін пропонованої пролонгації в документі відсутній, проте у випадку "Укрексімбанку" він становить до 10 років.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

17.11.2018, 00:30
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus