В МВФ нагадали про важливість реструктуризації боргу України

14 квітня 201513:21

Міжнародний валютний фонд (МВФ) сподівається, що Україна до перегляду програми у червні домовиться зі своїми кредиторами про реструктуризацію боргу відповідно до критеріїв, встановлених програмою співпраці з фондом.

Про це заявив перший заступник директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Девід Ліптон, повідомляє Укрінформ.

"Наша програма опирається на повне фінансування тих $40 млрд, що їх потребує Україна, так само як і на забезпечення подальшої фінансової стійкості України. У відповідності до цього ми пояснили три критерії, які ми бачимо необхідними для боргової операції, і вони стосуються обсягу операції, її впливу на обслуговування боргу і впливу на показник величини боргу до ВВП. Вкрай важливо, щоби Україна та її кредитори досягли угоди у відповідності до цих трьох критеріїв і зробили це до нашого перегляду програми у червні", – сказав Ліптон.

Представник МВФ наголосив, що реструктуризація зовнішньої заборгованості буде важливим чинником в контексті перегляду програми.

"Так само як МВФ потребує запевнень, що реформи в Україні будуть успішними, так само ми хотіли би запевнень, що фінансування є забезпеченим", – додав Ліптон.

Як повідомляв INSIDER, раніше міністр фінансів України Наталія Яресько заявила, що МВФ може відмовити Україні у виділенні другого траншу за програмою розширеного фінансування на $17,5 млрд, якщо не будуть досягнуті домовленості з кредиторами щодо реструктуризації зовнішніх боргів країни, що має забезпечити економію витрат на зовнішні виплати до кінця 2019 року на $15,3 млрд.

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

29.11.2018, 00:50
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus