Кабмін віддав в управління людям Коломойського держпакет акцій "ЗТМК"

6 квітня 201514:09

Кабмін погодив договір доручення на управління корпоративними правами держави у розмірі 51% ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат" ("ЗТМК") з держпідприємством "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" ("ОГХК").

Відповідне розпорядження Кабінету міністрів №287-р від 4 квітня опубліковано на офіційному урядовому порталі.

Згідно з документом, уряд погодився з відповідною пропозицією Фонду держмайна, узгодженою з Міністерством економічного розвитку і торгівлі.

Істотними умовами договору передбачається, що "ОГХК" не має права передавати виконання доручення іншій особі, договір доручення укладається на строк до трьох років, державне підприємство здійснює функції представника за договором доручення безкоштовно.

Як повідомляв INSIDER, у листопаді 2013 року Фонд державного майна і група компаній Group DF завершили процес створення товариства з обмеженою відповідальністю "Запорізький титано-магнієвий комбінат".

У вересні 2014 року Кабмін передав до сфери управління Мінекономіки цілісні майнові комплекси Іршанського гірничо-збагачувального і Вільногірського гірничо-металургійного комбінатів після припинення договору їх оренди з приватним акціонерним товариством "Кримський Титан". Фонду державного майна було доручено передати Мінекономіки цілісні майнові комплекси цих підприємств, а Мінекономіки, в свою чергу почати закріплення вказаних майнових комплексів на праві господарського відання за ДП "Об'єднана гірничо-хімічна компанія".

Нагадаємо, головою "Об'єднаної гірничо-хімічної компанії" 12 серпня 2014 року був призначений Руслан Журило, який раніше працював в струтурах, пов'язаних з оточенням колишнього губернатора Дніпропетровськогої області Ігоря Коломойського.

"ЗТМК" - єдиний виробник губчастого титану в Україні.

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

5.12.2018, 15:46
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus