В "Укрнафті" запевняють, що фірма Коломойського не блокуватиме виплату дивідендів

26 березня 201516:48

В компанії назвали недостовірною інформацію про те, що один із її акціонерів звернувся до суду з позовом про визнання недійсним рішення зборів акціонерів від 10 жовтня 2014 року про направлення прибутку за 2011 – 2013 роки на виплату дивідендів.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Укрнафта".

"Правління ПАТ "Укрнафта" вважає за необхідне повідомити, що від ТОВ "ФК Гамбит", яке є акціонером товариства, дійсно було отримано позов до ПАТ "Укрнафта", однак вимоги про визнання недійсним рішення Загальних зборів акціонерів ПАТ "Укрнафта" в частині виплати дивідендів позивачем не пред’являлися", – зазначається у повідомленні.

Водночас, за інформацією компанії, позов "ФК Гамбит" стосується неправомірних, на думку позивача, дій посадової особи НАК "Нафтогаз України" під час обрання Наглядової ради та Ревізійної комісії ПАТ "Укрнафта", зокрема, голосування на загальних зборах всупереч погодженому Міненерговугілля та Кабінетом міністрів завданню.

Як повідомляв INSIDER, раніше ЗМІ поширили інформацію про те, що ТОВ "Фінансова компанія "Гамбит", яке пов'язане з одним з кіпрських міноритарних акціонерів "Укрнафти", просить Госпсуд Києва визнати недійсним рішення зборів акціонерів компанії.

У тексті судового визначення не вказано, рішення яких саме зборів акціонерів оскаржує фінкомпанія "Гамбит". Однак останні збори акціонерів, не враховуючи зборів 10 жовтня 2014 року (на яких було прийнято рішення про виплату дивідендів), відбулися ще 22 березня 2011 року.

Кабмін розраховує отримати не менше 1,78 млрд грн дивідендів за 2011-2013 роки від "Укрнафти" до 10 квітня 2015 року, що передбачено держбюджетом.

Нагадаємо, 50%+1 акція "Укрнафти" належить "Нафтогазу", близько 42% акцій належить компаніям, афільованим з фінансово-промисловою групою "Приват".

 

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

4.12.2018, 12:00
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus