Кабмін ввів у дію спецмита в розмірі 5-10% на всі імпортні товари

24 лютого 201519:18

Уряд заявив про завершення консультацій з міжнародними фінансовими організаціями стосовно запровадження тимчасових заходів щодо стабілізації платіжного балансу України.

Відповідне розпорядження Кабінету міністрів України №119-р від 16 лютого 2015 року оприлюднено на офіційному урядовому порталі.

"Вважати консультації з міжнародними фінансовими організаціями стосовно запровадження тимчасових заходів щодо стабілізації платіжного балансу України завершеними", – сказано в документі.

Розпорядження набирає чинності з дня його опублікування.

Як повідомляв INSIDER, Верховна Рада 28 грудня прийняла, а президент України Петро Порошенко 31 грудня 2014 року підписав урядовий законопроект, яким з 1 січня строком на 12 місяців запроваджено додатковий збір на імпортні продукти харчування та рослинництва в розмірі 10% та в розмірі 5% на решту імпорту, крім критичного.

Відповідно до закону, до критичного імпорту віднесено нафту, газ, паливо для АЕС, електроенергія, вугілля, бензини та дизпаливо, медичні вироби для гемодіалізу та лікування онкохворих, міжнародна гуманітарна допомога, а також продукція оборонного призначення, потрібна для виконання державного замовлення.

Згідно з статтею 6 ухваленого закону, він набирає чинності з моменту опублікування рішення Кабінету міністрів України щодо завершення консультацій з міжнародними фінансовими організаціями. 

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

14.11.2018, 11:46
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus