Кількість стратегічних підприємств скоротять до 600, - Абромавічус

22 грудня 201422:55

Міністр економіки України Айварас Абромавічус заявив, що кількість підприємств, які вважаються стратегічно важливими, має бути зменшено майже в тричі.

Про це він повідомляв в ефірі "Свободи слова" на ICTV, розповідаючи про законопроект, що стосується приватизації законопроекті, поданий на розгляд Верховної Ради.

"До цього було близько 1500 підприємств, які вважалися стратегічно важливими. Я поговорив з усіма міністрами. Також послухали громадськість, і виявляється, що в Україні так званих "священних корів" не так вже й багато. Тому вирішили зменшити кількість об'єктів, які називаються стратегічними , до, приблизно, 600. Все інше буде жорстко аудитоватись", - заявив міністр.

При цьому, за словами, Абромавічуса, "на самих хороших підприємствах буде змінюватися система, рівень і стандарти корпоративного управління за допомогою великої четвірки аудиторських компаній і західних експертів".

"І після цього тільки почнеться масова приватизація, коли вже ціни на ці активи теж зростуть, тому що буде і менеджмент змінений, і сподіваємося, до того моменту ринкові умови для України теж покращиться", - сказав він.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

3.09.2017, 14:57
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 25 квітня 2018

  Про що мовчать рибки Холодницького

  Оскільки ініціатором прослуховування не були представники вищої влади, то вони займають пасивну позицію в цій історії

   
  • 24 квітня 2018

  «Бархатная революция». Что произошло в Ереване и что это означает

  Никол Пашинян не получал от народа карт-бланша на изменение внешнеполитического вектора, поэтому на данный момент не следует ожидать, что произойдет пересмотр армяно-российского союза

   
  • 23 квітня 2018

  Макмафія по-одеськи: як Труханов потрапив під британський закон

  журналісти BBC Panorama знайшли у Лондоні вісім об’єктів нерухомості, які придбали за посередництвом офшорної корпорації Rubicon Group

   
  • 23 квітня 2018

  Три суди для справи журналіста Сергієнка

  Частину підозрюваних затримали майже через півтора роки – у 2016-му. Вони нібито мали завдання розправитися із фермером з Черкащини на прізвище Приходько

   
Система Orphus