Світовий банк виділив Україні $350 млн на проект розвитку міст

18 грудня 201412:38

Набули чинності угоди про позику між Україною та Світовим банком за проектом "Другий проект розвитку міської інфраструктури" на загальну суму $350 млн.

Про це йдеться в офіційному листі директора Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Чімяо Фана, адресованого Мінфіну, повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Згідно з повідомленням, для набрання чинності зазначеними угодами впродовж останніх місяців було підписано 30 договорів, а загальний обсяг інвестицій становитиме $350 млн. Проект реалізовуватиметься 6 років, його завершення передбачено у жовтні 2020 року.

"Метою проекту є поліпшення якості та надійності послуг у сфері водопостачання, водовідведення та поводження з твердими побутовими відходами шляхом здійснення інвестицій в інфраструктуру і розбудову інституційного потенціалу обраних міст України – Києва, Харкова, Донецька, Краматорська, Кіровограда, Житомира, Коломиї, Тернополя, Івано-Франківська та Черкас", – зазначається у повідомленні.

Згідно з повідомленням міністерства, проектом передбачається реконструкція та модернізація систем водопостачання, водовідведення та існуючих споруд очистки стічних вод і обробки осадів, реконструкція наявних та будівництво нових полігонів твердих побутових відходів, а також закупівля спеціальної техніки і обладнання для систем очищення води та насосних станцій.

 

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

27.11.2018, 18:30
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus