Credit Suisse очікує дефолтів російських компаній через падіння курсу рубля

16 грудня 201410:22

Незважаючи на різке падіння, фундаментальна оцінка рубля становить 45-50 руб. за долар, але інтервенції російського Центробанку безсилі змінити ринкові очікування.

Про це заявив керівник напрямку по роботі на ринках Credit Suisse Валерій Пушня, пишуть Ведомости з посиланням на Bloomberg.

"Фундаментально рубль справедливо оцінювався на рівні 45-50 руб. за долар. Після виходу курсу за 50 руб. він може піти настільки далеко, наскільки настрої на ринку здатні його відвести. Інтервенції ЦБ тут марні, тому що чим довше вони їх проводять, тим менше сухого пороху у них залишається. А його ніколи не вистачає", – сказав Пушня.

За словами аналітика, при поточному рівні девальвації рубля і зниження цін на нафту не виключені корпоративні банкрутства, оскільки спостерігається "явне протиріччя" між більш ніж 40% падінням рубля і ціни нафти і відсутністю банкрутств компаній, зростання безробіття та макроекономічною статистикою Росії.

"Не спостерігаємо ні варіантів виходу з геополітичної кризи, ні ясного плану дій влади, а інвестори завжди біжать від невизначеності. Дефолти неминучі", – зазначає Пушня. 

 

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

20.11.2018, 23:02
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus