Тарута захопив 18 га землі державного санаторію під Києвом, – ЗМІ

29 жовтня 201410:44

Екс-губернатор Донецької області обраний народним депутатом на парламентських виборах Сергій Тарута захопив 18 гектарів землі у державному санаторії "Пуща-Озерна".

Самозахоплення землі у курортній зоні Пуща-Водиця під Києвом Тарута здійснив після того, як придбав будинок на території санаторію, повідомляють Наші гроші.

Будинок спочатку належав Державному управлінню справами. У 2004 році дачу викупила приватна фірма "Юрком консалтинг", яка належить сину і дружині тодішнього міністра юстиції Олександра Лавриновича.

Сергій Тарута придбав будинок у 2008 році, після того як він пройшов низку перепродажів. За документами, екс-губернатору належать лише житлові приміщення, площею 500 кв. м.

У 2008 році Тарута спробував відсудити 4 гектари державної землі, однак документів, що підтверджують права власності екс-губернатор суду не надав. Суд позов відхилив, після чого Тарута виставив охорону на 18 га державної землі. Водночас ані комунальних рахунків, ані земельного податку за фактичне користування ділянкою ніхто не сплачує.

"Ми рахуємо борги з 2008 року, коли нинішній власник придбав цей будинок. До цього, з 2004 року, також були інші власники – і їм ми не виставляємо рахунки. Ніхто ніколи не платив… Найголовніше, що не можуть потрапити туди ті люди, які відпочивають у цьому санаторії і сплачують кошти за путівки, хочуть гуляти лісом і територією, яка санаторію належить, але потрапити на цей серйозний шматок землі – 18 га і пройтися там – не можуть", – розповів директор санаторію Ростислав Драпушко.

За підрахунками санаторію Тарута за шість років заборгував понад 3 млн грн.

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

4.12.2018, 19:26
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 22 травня 2019

  Перезахоронення радіоактивних відходів з Цибулевого у Чорнобилі: всі деталі

  НАТО реалізує проект із захоронення РАВ у Кіровоградської області

   
  • 21 травня 2019

  Судді Окружного суду вдруге не прийшли на іспит: реакція правоохоронних органів

  Правоохоронці вважають це не своїм профілем або ж чекають на заявника

   
  • 21 травня 2019

  Жадан, класики та книги ветеранів: що робити на Книжковому Арсеналі

   
  • 21 травня 2019

  Боєць «Соколу» дав свідчення про “беркутівців” з чорної роти та снайперів МВС 20 лютого

   
Система Orphus