У Фірташа не збираються повертати титанові комбінати державі

11 вересня 201411:08

У холдингу Дмитра Фірташа заявляють, що жоден державний орган країни не має права здійснювати процедуру передачі Іршанського і Вільногірського комбінатів державі.

Про це йдеться в заяві ПрАТ "Кримський титан" щодо оренди майнові комплекси Вільногірського ГМК і Іршанського ГЗК, текст якого оприлюднено на офіційному сайті Group DF, яка об'єднує активи Дмитра Фірташа.

Як наголошується в заяві, ПрАТ "Кримський титан", яке є орендарем цілісного майнового комплексу (ЦМК) Вільногірського гірничо-металургійного комбінату та Іршанського гірничо-збагачувального комбінату, не отримувало і не підписувала жодних документів про передачу ЦМК Іршанського ГЗК і Вільногірського ГМК державі.

"Таким чином, згідно з чинним законодавством України, факту передачі ЦВК не було. Усі заяви чиновників про повернення ЦВК цих підприємств державі є неправдивими і передчасними", – наголошується в заяві.

Згідно з повідомленням, структури Дмитра Фірташа оскаржили передачу комбінатів державі в суді, який 4 вересня виніс рішення про заборону Фонду держмайна та іншим органам, в тому числі правоохоронним, здійснювати передачу або повернення орендованих підприємств державі до завершення розгляду справи.

"Заяви представників влади про перешкоджання проведення інвентаризації цілісних майнових комплексів є некоректними і вводять в оману громадськість. Зокрема, Фонд держмайна проводив інвентаризацію ЦВК, але оскільки ці дії проводилися з порушенням процедури, передбаченої законодавством, ПрАТ "Кримський титан" не брало участі в процесі цієї інвентаризації, але і не перешкоджало її проведенню", – наголошується в заяві.

Як повідомляв INSIDER, раніше Кабмін прийняв рішення розірвати договір оренди Вільногірського та Іршавського комбінатів з ПрАТ "Кримський титан" і повернути підприємства в управління держави.

 

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

29.11.2018, 15:42
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 17 серпня 2019

  Face-to-face. Бійці ММА помірялись поглядами перед боями

  Зусиллями ринг-анонсера процедура "Face-to-face" перетворилась на гумористичне шоу

   
  • 16 серпня 2019

  Московський суд залишив під вартою шістьох українських моряків

  Суддя відмовилася виконувати рішення Міжнародного трибуналу

   
  • 16 серпня 2019

  НАБУ через суд зобов'язали відкрити провадження щодо Грицака

  Розпочато досудове розслідування за фактом можливого, на думку заявника, штучного створення доказів обвинувачення та інших фальсифікацій керівництвом СБУ

   
  • 16 серпня 2019

  Обвинувачені у незаконному арешті активіста Пасічника 7 місяців не могли ознайомитися із матеріалами. Один з них - помер

  В суді по справі екс-заступниці прокурора Ілони Клюге та слідчого Віталія Матюши щодо незаконного арешту активіста задовольнили черговий відвід судді

   
Система Orphus