У Фірташа не збираються повертати титанові комбінати державі

11 вересня 201411:08

У холдингу Дмитра Фірташа заявляють, що жоден державний орган країни не має права здійснювати процедуру передачі Іршанського і Вільногірського комбінатів державі.

Про це йдеться в заяві ПрАТ "Кримський титан" щодо оренди майнові комплекси Вільногірського ГМК і Іршанського ГЗК, текст якого оприлюднено на офіційному сайті Group DF, яка об'єднує активи Дмитра Фірташа.

Як наголошується в заяві, ПрАТ "Кримський титан", яке є орендарем цілісного майнового комплексу (ЦМК) Вільногірського гірничо-металургійного комбінату та Іршанського гірничо-збагачувального комбінату, не отримувало і не підписувала жодних документів про передачу ЦМК Іршанського ГЗК і Вільногірського ГМК державі.

"Таким чином, згідно з чинним законодавством України, факту передачі ЦВК не було. Усі заяви чиновників про повернення ЦВК цих підприємств державі є неправдивими і передчасними", – наголошується в заяві.

Згідно з повідомленням, структури Дмитра Фірташа оскаржили передачу комбінатів державі в суді, який 4 вересня виніс рішення про заборону Фонду держмайна та іншим органам, в тому числі правоохоронним, здійснювати передачу або повернення орендованих підприємств державі до завершення розгляду справи.

"Заяви представників влади про перешкоджання проведення інвентаризації цілісних майнових комплексів є некоректними і вводять в оману громадськість. Зокрема, Фонд держмайна проводив інвентаризацію ЦВК, але оскільки ці дії проводилися з порушенням процедури, передбаченої законодавством, ПрАТ "Кримський титан" не брало участі в процесі цієї інвентаризації, але і не перешкоджало її проведенню", – наголошується в заяві.

Як повідомляв INSIDER, раніше Кабмін прийняв рішення розірвати договір оренди Вільногірського та Іршавського комбінатів з ПрАТ "Кримський титан" і повернути підприємства в управління держави.

 

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

29.11.2018, 15:42
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 5 грудня 2019

  В ході пожежі у будинку профспілок в часи Майдану 41 людина отримала ушкодження, двоє загинули, - прокурор

  В суді у справі штурму Майдану назвали кількість загиблих і постраждалих внаслідок пожежі у будинку профспілок

   
  • 3 грудня 2019

  Адвокат просив про виклик Онищенка в суд через консульство Барселони. Прокурори впевнені, що в Іспанії він не живе

  Прокурори САП вважають такі клопотання адвоката затягуванням

   
  • 29 листопада 2019

  П’ЯТНАДЦЯТЕРО. Хто оголосив голодування за справи Майдану та як ще підтримують акцію

  У кількох містах – акції підтримки і “донорський флешмоб”

   
  • 26 листопада 2019

  "У найкращому випадку розслідування справ Майдану поновиться у січні наступного року", - Закревська

   
Система Orphus