Кабмін вирішив ліквідувати НАК "Енергетична компанія України"

5 вересня 201409:33

Уряд вирішив ліквідувати держкомпанію, в управлінні якої знаходяться державні пакети акцій підприємств електроенергетики.

Відповідну постанову Кабінету міністрів України №398 від 3 вересня 2014 року "Про ліквідацію Національної акціонерної компанії "Енергетична компанія України" оприлюднено на офіційному урядовому порталі.

"Міністерству енергетики та вугільної промисловості здійснити заходи щодо ліквідації Національної акціонерної компанії "Енергетична компанія України" та поінформувати у п’ятимісячний строк Кабінет міністрів України про результати", – сказано у постанові.

Згідно з документом, ліквідаційну комісію НАК "Енергетична компанія України" очолить генеральний директор Державного концерну "Ядерне паливо" Сергій Дробот.

Постановою НАК "Енергетична компанія України" доручено передати Міністерству енергетики та вугільної промисловості державні пакети акцій ПАТ "Центренерго" (78,29% акцій), ВАТ "Луганськобленерго" (60,06%) та ПАТ "Дністровська ГАЕС" (87,4%).

Крім того, розташовану в Києві адміністративну будівлю по вул. Хрещатик, 34 доручено передати у господарське відання державного концерну "Ядерне паливо".

НАК "Енергетична компанія України" створена в 2004 році. В управлінні компанії знаходяться державні пакети акцій підприємств електроенергетики. Уряду належить 100% акцій НАК.

 

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

18.11.2018, 02:33
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 19 червня 2019

  Огляд рішень уряду: аудит “Укроборонпрому”, аеропорт Дніпра, теплі кредити

  Розширення Мінфіну та скорочення чиновників райрад

   
  • 12 червня 2019

  КСУ вирішує чи є указ про розпуск Ради конституційним. Можливі наслідки

  Як проходило слухання щодо указу президента та коли очікувати рішення

   
  • 9 червня 2019

  Абітурієнтам з ОРДЛО і Криму: як вступити в український університет без паспорта і ЗНО (Інструкція)

  В МОН наголошують: імена всіх абітурієнтів, які користуються центрами, зашифровані. Це потрібно для їх безпеки та безпеки їх батьків.

   
  • 7 червня 2019

  Тижневий огляд Ради: закон про імпічмент, непідтверджені відставки, виборчий кодекс

  Громадянство іноземним добровольцям та покарання за незаконне носіння держнагород

   
Система Orphus