Кабмін вирішив ліквідувати НАК "Енергетична компанія України"

5 вересня 201409:33

Уряд вирішив ліквідувати держкомпанію, в управлінні якої знаходяться державні пакети акцій підприємств електроенергетики.

Відповідну постанову Кабінету міністрів України №398 від 3 вересня 2014 року "Про ліквідацію Національної акціонерної компанії "Енергетична компанія України" оприлюднено на офіційному урядовому порталі.

"Міністерству енергетики та вугільної промисловості здійснити заходи щодо ліквідації Національної акціонерної компанії "Енергетична компанія України" та поінформувати у п’ятимісячний строк Кабінет міністрів України про результати", – сказано у постанові.

Згідно з документом, ліквідаційну комісію НАК "Енергетична компанія України" очолить генеральний директор Державного концерну "Ядерне паливо" Сергій Дробот.

Постановою НАК "Енергетична компанія України" доручено передати Міністерству енергетики та вугільної промисловості державні пакети акцій ПАТ "Центренерго" (78,29% акцій), ВАТ "Луганськобленерго" (60,06%) та ПАТ "Дністровська ГАЕС" (87,4%).

Крім того, розташовану в Києві адміністративну будівлю по вул. Хрещатик, 34 доручено передати у господарське відання державного концерну "Ядерне паливо".

НАК "Енергетична компанія України" створена в 2004 році. В управлінні компанії знаходяться державні пакети акцій підприємств електроенергетики. Уряду належить 100% акцій НАК.

 

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

18.11.2018, 02:33
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus