Жителів Прикарпаття попередили про відключення електрики "як в 90-х"

29 серпня 201419:42

ДП "Укренерго" та Міненерговугілля доручили компаніям-постачальникам запроваджувати так звані графіки аварійних відключень через дефіцит палива для виробництва електроенергії.

Про це йдеться у повідомленні енергопостачальної компанії ПАТ "Прикарпаттяобленерго".

"Прикарпаттяобленерго" повідомляє споживачів області про можливе тимчасове припинення електропостачання населення, так, як це було у 90-их роках, у зв’язку з виникненням дефіциту потужностей в об’єднаній енергосистемі України", – сказано у повідомленні.

Як уточнили в компанії, відключення будуть відбуватися за погодженими з ОДА "Графіками аварійних відключень" в час ранкових та вечірніх пікових навантажень близько 9-11:00 ранку та 20-22:00 вечора. Вимкнення окремих груп споживачів триватиме не більше двох годин. Графіки вводяться в дію протягом 10-15 хвилин після розпорядження головного диспетчера електроенергетичної системи України.

Як зазначається у відповідному листі Міненерговугілля до енергокомпаній, рішення вдатися до таких методів зумовлене розбалансуванням між виробництвом та споживанням електроенергії через дефіцит палива та гідроресурсів. Нагадаємо, раніше такі обмежувальні графіки були запроваджені для підприємств та юридичних споживачів області, але вони не дали очікуваного ефекту", – зазначається у повідомленні.

В компанії пояснили, що для кожної області є встановлені конкретні ліміти потужності. У випадку, якщо область перевищить споживання електроенергії, у дію введуться графіки аварійних відключень.

"Наразі наша область не вкладається у визначені ліміти, тож вимкнення є цілком імовірними. У зв’язку з важливістю даної ситуації енергетики звертаються до споживачів Прикарпаття з проханням максимально обмежити споживання електроенергії у години пікових навантажень", – наголошується у повідомленні.

 

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

2.12.2018, 09:26
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus