Кабмін просить дозволу обмежувати соцвиплати в умовах воєнного стану

21 липня 201413:02

Уряд просить Верховну Раду дозволити ручне управління виплатами з держбюджету в умовах запровадження воєнного стану. 

Про це йдеться урядовому законопроекті №4308а "Про державний бюджет України на 2014 рік" (щодо коригування показників)", зареєстрованому в парламенті 21 липня. 

Законопроектом, зокрема, пропонується доповнити закон "Про державний бюджет України на 2014 рік" статтями 28-30.

Статтєю 28 пропонується установити, що у разі введення воєнного стану Кабмін зможе за погодженням з Верховним головнокомандувачем приймати рішення щодо скорочення видатків держбюджету та їх спрямування до резервного фонду для потреб Збройних сил та інших органів, залучених до виконання завдань щодо відсічі збройної агресії, забезпечення недоторканості державного кордону та захисту держави. 

Статтєю 29 пропонується вивести в умовах воєнного стану з-під дії закону "Про здійснення державних закупівель" закупівлі товарів, робіт і послуг для потреб ЗСУ та інших формувань та органів, з метою виконання завдань щодо відсічі збройної агресії та захисту держави.

Крім того, статтєю 30 пропонується Встановити, що у разі введення воєнного стану норми статей 7 - 9 закону "Про Державний бюджет України на 2014 рік", а також норми і положення актів законодавства, які стосуються інших державних соціальних стандартів та гарантій, застосовуються у порядку та розмірах, встановлених Кабміном, виходячи з наявних фінансових ресурсів  держбюджету та Пенсійного фонду.

Нагадаємо, статтями 7-9 закону "Про державний бюджет України на 2014 рік" встановлюються розміри прожиткового мінімуму на 2014 рік, мінімальної заробітної плати та розміру виплат малозабезпеченим сім'ям.  

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

14.11.2018, 10:15
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus