Рахунки видавця газети "Вести" заблоковані. В редакції – "маски-шоу"

Холдинг "Мультимедіа-інвест груп" заявляє, що тиск на його видання може поставити під питання демократичність президентських виборів
Ігор Гужва
22 травня 201409:33

Холдинг "Мультимедіа-інвест груп" заявляє, що тиск на його видання може поставити під питання демократичність президентських виборів.

Про це йдеться в офіційній заяві холдингу "Мультимедіа-інвест груп", опублікованому на сторінці директора холдингу Ігоря Гужви в соціальній мережі Facebook. 

"У вівторок були заблоковані рахунки однієї з компаній холдингу, а в четвер вранці в редакції газети "Вести" почалися "маски-шоу". Без пред'явлення будь-яких документів, група озброєних людей увірвалася в будівлю і заблокувала її разом з усіма співробітниками, які там перебували. За розпізнавальними знаками можна припустити, що йдеться про податкову міліцію і МВС", – сказано в заяві.

Як зазначають у холдингу, тиск із боку державних органів ставить під загрозу роботу всеукраїнської газети "Вести", сайту Весті.ua, журналу "Весті.Репортер", телеканалу UBR і радіо "Вести".

"Ми розцінюємо такі дії, як політичний тиск на наші ЗМІ, які об'єктивно висвітлюють події в країні і, в тому числі, подають критичні матеріали про діяльність чинної влади. Очевидно, що подібні дії, коли за кілька днів до голосування блокується діяльність найбільшої української газети, ставлять під питання демократичність процесу майбутніх виборів президента", – заявляють у холдингу.

"Мультимедіа-інвест груп" також звернувся із закликом до уряду, Адміністрації президента, правоохоронних органів "не грати на руку антиукраїнським провокаторам і припинити тиск на наші ЗМІ".

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

16.11.2018, 10:02
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 22 травня 2019

  Перезахоронення радіоактивних відходів з Цибулевого у Чорнобилі: всі деталі

  НАТО реалізує проект із захоронення РАВ у Кіровоградської області

   
  • 21 травня 2019

  Судді Окружного суду вдруге не прийшли на іспит: реакція правоохоронних органів

  Правоохоронці вважають це не своїм профілем або ж чекають на заявника

   
  • 21 травня 2019

  Жадан, класики та книги ветеранів: що робити на Книжковому Арсеналі

   
  • 21 травня 2019

  Боєць «Соколу» дав свідчення про “беркутівців” з чорної роти та снайперів МВС 20 лютого

   
Система Orphus