Fitch присвоїло "Інтерпайпу" Пінчука рейтинг обмеженого дефолту

8 листопада 201318:46

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента трубно-колісної компанії "Інтерпайп" з "C" до "RD" - рівня обмеженого дефолту, підтвердивши рейтинг єврооблігацій з погашенням в 2017 році на рівні "C".

Як наголошується в повідомленні агентства в п'ятницю, це рішення пов'язане з відмовою "Інтерпайпу" здійснити виплату основної суми боргу в $106 млн 1 листопада, тоді як відсоткові виплати будуть зроблені, пише Інтерфакс-Україна.

Fitch вказує, що "Інтерпайп" приступив до обговорення подальшої реструктуризації основної суми боргу з групою кредиторів, і угода з ними навряд чи буде досягнуто в поточному році.

"Інтерпайп" входить до десятки найбільших у світі виробників безшовних труб і є третім за величиною виробником суцільнокатаних залізничних коліс у світі.

У структурі компанії п'ять промислових активів: "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод", "Інтерпайп Новомосковський трубний завод", "Інтерпайп Ніко-Тьюб", "Дніпропетровський Втормет" і електросталеплавильний комплекс "Дніпросталь" під брендом "Інтерпайп Сталь".

"Інтерпайп" в 2012 році отримав чистий збиток у розмірі $72 млн, у той час як за підсумками 2011 року його чистий прибуток складав $41 млн.

Заборгованість компанії на кінець 2012 року становила $ 1,044 млрд, в тому числі поточна - $312 млн.

Fitch у вересні-жовтні знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента "Інтерпайпу" з "B-" до "C" у зв'язку з сумнівами у виплаті підприємством 1 листопада $106 млн боргу і ініціюванням дискусій з кредиторами про чергову реструктуризацію.

При цьому рейтингове агентство вказало, що складнощі з погашенням боргу у "Інтерпайпу" виникли через заміну безмитної квоти на постачання труб в Росію та інші країни Митного союзу, які історично займають 25-30% в структурі продажів, на 19%-ве мито, що б'є по рентабельності.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

 • От що дідо Кучма мав на увазі, коли говорив про ціну невходження до МС. Тут Данілич обійшовся без метафор, виходить.

26.11.2018, 13:50
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus