На почату серпня друком вийде нова книга Фоззі

20 липня 201510:39

На початку серпня друком вийде нова книга Олександра "Фоззі" Сидоренка "Сопровождающие лица".

Про це повідомили у видавництві КСД.

Історія розгортається всередині дев’яностих років навколо, вже знаного за попередніми книгами, Діми Ципердюка з Євпаторії. Тогочасний Крим, як і вся Україна – переживає час злетів і падінь, шансів і невдач.

КСД
Аромат соєвого м’яса на сковорідці, драні кросівки, спортивні костюми, сигарети "More" і лікер "Amaretto", наркотики, рекет, мафіозні розбірки, будні кримської міліції, аферисти усіх мастей і "гомо совєтікус" в усіх його варіаціях.
Діма Ципердюк, він же Ципа, кидає ятку на базарі та подається в журналісти. Першого дня опинившись у шаленому вирі подій, Ципа виявляє винахідливість, гідну великого комбінатора. І те, що для іншого надзвичайна ситуація, для нього дрібні неприємності і нові можливості.
 

Нагадаємо, що це вже третя книга Фоззі. В 2009-му році в харківському видавництві "Треант" вишла книга "Ели воду из-под крана", а в 2010-му - "Winter Sport"

 

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

7.09.2017, 15:30
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 18 листопада 2017

  Соціальна Європа Туска. Як ЄС протистоїть правим і мобілізує виборців

   
  • 17 листопада 2017

  Ваше дело Труба: кому и зачем отдали ДБР

  Казалось бы, Матиос может праздновать досрочную победу, но во вторник вечером на стратегическом совете на Банковой выбрали нового директора для ГБР

   
  • 16 листопада 2017

  За «межею»: на що ходити чи не ходити в кіно наступного тижня

   
  • 15 листопада 2017

  Ситник VS Корчак – верхівка айсбергу великої війни

  З хронології виходить, що Ситник завів справу після протоколу, а заява Соломатіної сталась після викиду в інтернет офрекордзу директора НАБУ

   
Система Orphus