На почату серпня друком вийде нова книга Фоззі

20 липня 201510:39

На початку серпня друком вийде нова книга Олександра "Фоззі" Сидоренка "Сопровождающие лица".

Про це повідомили у видавництві КСД.

Історія розгортається всередині дев’яностих років навколо, вже знаного за попередніми книгами, Діми Ципердюка з Євпаторії. Тогочасний Крим, як і вся Україна – переживає час злетів і падінь, шансів і невдач.

КСД
Аромат соєвого м’яса на сковорідці, драні кросівки, спортивні костюми, сигарети "More" і лікер "Amaretto", наркотики, рекет, мафіозні розбірки, будні кримської міліції, аферисти усіх мастей і "гомо совєтікус" в усіх його варіаціях.
Діма Ципердюк, він же Ципа, кидає ятку на базарі та подається в журналісти. Першого дня опинившись у шаленому вирі подій, Ципа виявляє винахідливість, гідну великого комбінатора. І те, що для іншого надзвичайна ситуація, для нього дрібні неприємності і нові можливості.
 

Нагадаємо, що це вже третя книга Фоззі. В 2009-му році в харківському видавництві "Треант" вишла книга "Ели воду из-под крана", а в 2010-му - "Winter Sport"

 

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

7.09.2017, 15:30
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 25 травня 2018

  Фронт кібербезпеки: що радять західні експерти Україні

  Провідні експерти із питань кіберзахисту та протидії дезінформаційним кампаніям зібралися 24 травня у Києві, щоби обговорити нові виклики

   
  • 25 травня 2018

  Чому справа «Трейд коммодіті» опинилась під загрозою провалу

  Подати апеляцію у справі треба було протягом 5 днів. Як стверджують джерела видання, це не було зроблено вчасно через що САП пропонували натиснути на Апеляційний суд,

   
  • 24 травня 2018

  «Адвокат Італії» та друзі Путіна: чого чекати від нової італійської коаліції

   
  • 23 травня 2018

  Земельный вопрос: что присудил ЕСПЧ Украине. Ответы адвоката

  Они компенсаций уже не получат. По ним уже вынесено решение, Европейский Суд сказал всё, что хотел. Если законодательных изменений в разумные сроки не будет, тогда начнутся решения по индивидуальным жалобам.

   
Система Orphus